KONST / Litografier / Färglitografi 12113156
nr 1211 3156
Gunnar Pettersson
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, Svanar. Signerad, numrerad 200/375, bladets mått: 53x80 cm
Gunnar Pettersson, svensk målare född 1947.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 19:17:27
22/10 19:12:27
22 okt